O nás

Cit pro krásu, představivost a lásku k umění jsem si odnesl z mé rodné země, Arménie. Do tajů zlatnického řemesla mě zasvětil můj otec, uznávaný zlatník.

Čas, úsilí a trpělivost, kterou mi věnoval, brzy přinesly své ovoce. Již ve 13 letech jsem tvořil své vlastní šperky a ve škole jsem se v oboru „Zlatník a klenotník“ stal záhy pomocníkem přímo vyučujícím mistrům.

Dnes se tomuto řemeslu věnuji již více než 20 let. Orientuji se především na zakázkovou výrobu, kdy do celého tvůrčího procesu vstupuje i klient.

Neuznávám kompromisy. Pracuji jen s těmi nejkvalitnějšími materiály. Nejčastěji zpracovávám bílé zlato, ale pozoruji postupný návrat i zlata žlutého a srdce mnohých zákazníků si získalo tzv. rose gold - růžový odstín zlata, který je velmi elegantní a působí luxusním dojmem.

Při zakázkové výrobě navrhujeme klenot společně a vy si tak můžete odnést něco, do čeho jste vložili i kus sebe samotného, svých myšlenek, emocí, přání a tužeb. Z mé dílny si odnesete šperk, který zhmotní váš příběh.

Klenoty z dílny Babayan jsou zárukou nadčasovosti a originality. Na mém stole leží jen ty nejkvalitnější drahé kovy spolu s certifikovanými diamanty a ostatními drahokamy. Veškeré šperky, které odchází z mé dílny, nesou mou vlastní výrobní značku a vztahuje se na ně doživotní bezplatný servis.

Ašot Babayan

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení