O nás

Cit pro krásu, představivost a lásku k umění jsem si odnesl z mé rodné země, Arménie. Do tajů zlatnického řemesla mě zasvětil můj otec, uznávaný zlatník.

Čas, úsilí a trpělivost, kterou mi věnoval, brzy přinesly své ovoce. Již ve 13 letech jsem tvořil své vlastní šperky a ve škole jsem se v oboru „Zlatník a klenotník“ stal záhy pomocníkem přímo vyučujícím mistrům.

Dnes se tomuto řemeslu věnuji již více než 20 let. Orientuji se především na zakázkovou výrobu, kdy do celého tvůrčího procesu vstupuje i klient.

Neuznávám kompromisy. Pracuji jen s těmi nejkvalitnějšími materiály. Nejčastěji zpracovávám bílé zlato, ale pozoruji postupný návrat i zlata žlutého a srdce mnohých zákazníků si získalo tzv. rose gold - růžový odstín zlata, který je velmi elegantní a působí luxusním dojmem.

Při zakázkové výrobě navrhujeme klenot společně a vy si tak můžete odnést něco, do čeho jste vložili i kus sebe samotného, svých myšlenek, emocí, přání a tužeb. Z mé dílny si odnesete šperk, který zhmotní váš příběh.

Klenoty z dílny Babayan jsou zárukou nadčasovosti a originality. Na mém stole leží jen ty nejkvalitnější drahé kovy spolu s certifikovanými diamanty a ostatními drahokamy. Veškeré šperky, které odchází z mé dílny, nesou mou vlastní výrobní značku a vztahuje se na ně doživotní bezplatný servis.

Ašot Babayan

Zpět do obchodu