Výroba na zakázku

Máte svůj sen? Přijďte se k nám poradit a společně jej proměníme ve skutečnost.

Materiál

Základem je výběr kovu, ze kterého budeme tvořit šperk. Tradičně vyrábíme klenoty ze zlata, ale pracujeme také s platinou či palladiem. Nejčastěji pracujeme s bílým zlatem. Následuje klasika ve formě žlutého zlata a v neposlední řadě zlato růžové/červené, které je momentálně velmi populární. Dále si můžete vybrat ryzost zlata, ze kterého bude Váš šperk vyroben.

Osazení kamene

Pokud bude šperk osazen kamenem, zvolíme druh a prodiskutujeme vaši celkovou představu.

Při této konverzaci dbám na to, abych zcela pochopil klientovo přání a požadavky a následně mohl jeho energii a emoce promítnout do vyráběného produktu. Pokud není šperk pro něj, snažím se zjistit i více informací o osobě, kterou bude klenot zdobit.

Oblíbené kameny jako jsou diamanty, smaragdy, rubíny či safíry ozdobí Váš šperk a vynikne tak jeho krása a dokonalost.

Výroba šperku

Šperk následně vyrobím „nahrubo“. Dalším krokem je zkouška, kde se domluvíme na detailech a vyladíme vše tak, aby zákazník ve finále odcházel 100 % spokojený. Kompromisy pro mě v tomto ohledu jako pro zlatníka totiž neexistují.

Postup je obdobný jako v krejčovském salonu. Záleží na každém „záhybu“, vše musí dokonale sednout.

Doba výroby záleží na aktuální vytíženosti a časové náročnosti objednávky, avšak většinou si šperk Babayan odnášíte v řádech týdnů. Veškeré šperky, které opouští dílnu, nesou mou vlastní výrobní značku a vztahuje se na ně doživotní  servis, který je zpravidla na počkání.

Na konzultaci se, prosím, objednejte dopředu, abychom se vám mohli plně věnovat. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zpět do obchodu