Výroba na zakázku

Máte svůj sen? Přijďte se k nám poradit a společně jej proměníme ve skutečnost.

Materiál

Základem je výběr kovu, ze kterého budeme tvořit šperk. Tradičně vyrábíme klenoty ze zlata, ale pracujeme také s platinou či palladiem. Nejčastěji pracujeme s bílým zlatem. Následuje klasika ve formě žlutého zlata a v neposlední řadě zlato růžové/červené, které je momentálně velmi populární. Dále si můžete vybrat ryzost zlata, ze kterého bude Váš šperk vyroben.

Osazení kamene

Pokud bude šperk osazen kamenem, zvolíme druh a prodiskutujeme vaši celkovou představu.

Při této konverzaci dbám na to, abych zcela pochopil klientovo přání a požadavky a následně mohl jeho energii a emoce promítnout do vyráběného produktu. Pokud není šperk pro něj, snažím se zjistit i více informací o osobě, kterou bude klenot zdobit.

Oblíbené kameny jako jsou diamanty, smaragdy, rubíny či safíry ozdobí Váš šperk a vynikne tak jeho krása a dokonalost.

Výroba šperku

Šperk následně vyrobím „nahrubo“. Dalším krokem je zkouška, kde se domluvíme na detailech a vyladíme vše tak, aby zákazník ve finále odcházel 100 % spokojený. Kompromisy pro mě v tomto ohledu jako pro zlatníka totiž neexistují.

Postup je obdobný jako v krejčovském salonu. Záleží na každém „záhybu“, vše musí dokonale sednout.

Doba výroby záleží na aktuální vytíženosti a časové náročnosti objednávky, avšak většinou si šperk Babayan odnášíte v řádech týdnů. Veškeré šperky, které opouští dílnu, nesou mou vlastní výrobní značku a vztahuje se na ně doživotní  servis, který je zpravidla na počkání.

Na konzultaci se, prosím, objednejte dopředu, abychom se vám mohli plně věnovat. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.